На злодієві шапка горить? Або як Равлик ганьбиться у судах, переслідуючи ЗМІ

На наше  глибоке переконання,  із засобами масової інформації у жодному разі не потрібно ворогувати, натомість треба співпрацювати та аргументовано доводити факти. Це ні в якій мірі не стосується Сокирянського міського голови, який звик тиснути, винищувати і  йти проти  інакодумців, як то в міській раді чи у підпорядкованих установах чи підприємствах. Не виключенням є і місцеві ЗМІ. Якщо з міською газетою все зрозуміло, вона за кошти платників податків справно вихваляє наймізерніші звернення міського голови, то з районним ЗМІ, треба лише, напевне, вирішив Равлик,  закрити рота. Не гоже паплюжити «сабленосного» мера, цькувати, говорити і писати потрібно лише про гарне і добре.

Тож після того,  як погрози  та плавання у нечистотах не дали свого результату, мер заручився підтримкою, напевне, дуже дороговартісних чернівецьких адвокатів та пішов до суду. Першими затягнуті у судові слухання, за ніби то оприлюднену недостовірну інформацію, таку,  що принижує честь і гідність, неначе вона є у равлика,  були журналісти районної газети «Дністрові зорі». Проте вже досить швидко мер Сокирян,  зрозумівши всю безперспективність справи,  подав клопотання про залишення  даного ним позову без розгляду.

Відтак настала черга і телерадіоорганізації «Сокиряни», до редакції якої днями надійшла повістка на судовий розгляд. Як зазначено у позовній заяві, 1 квітня на сайті «Північно-Бессарабський інформаційний портал» було опубліковано статтю під назвою «Сокирянська громада вітає мера Равлика з ювілеєм! Можливо, прийшов час пожинати плоди своїх дій?», в якій зазначається, що працівники правоохоронних органів Чернівеччини не втомлюються  виявляти та документувати зловживання службовим становищем посадовими особами Сокирянської міської ради. У цій статті розповідається, що Кельменецькою місцевою прокуратурою порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або ж заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем). Також у інформації зазначалось, що  Сокирянський міський голова і керівник будівельного підприємства вступили в злочинну змову і привласнили 150 тис. грн., ще 100 тис. грн. завдано збитків цими особами на будівництві іншого об’єкта. Равлик вимагає визнати інформацію неправдивою і спростувати її.

Виходячи з дій Равлика, ми зрозуміли, що лише одну публікацію, від 1 квітня, він вважає неправдивою, а з усіма іншими інформаціями про свою  діяльність чи бездіяльність він повністю погоджується та визнає свою провину перед громадою. Ну що ж,  до зустрічі у суді,  пане голово. Як на нас, то ці тисячі,  які ви викидаєте  на вітер, замовляючи послуги  чернівецьких адвокатів, краще б пожертвували на благодійність, або вклали в розвиток Сокирян.