Начальник пенітенціарної служби Буковини Микола Онофрейчук став гостем програми «Пряма відповідь» на ТРК «Чернівці»

3 квітня 2014 року в студії телеканалу «Чернівці» начальник відділу ДПтСУ в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук розповів про діяльність кримінально-виконавчої служби краю.

Близько години очільник буковинських пенітенціаріїв надавав відповіді на запитання, що стосуються всіх напрямків роботи установ виконання покарань Чернівецької області. Насамперед питання стосувалися умов утримання засуджених та ув’язнених у підпорядкованих  пенітенціарних установах, а також забезпечення належного харчування.

Відповідаючи на запитання Микола Онофрейчук повідомив, що на даний час в Чернівецькому слідчому ізоляторі та Сокирянській виправній колонії № 67 забезпечено належні матеріально-побутові умови для утримання осіб, які перебувають під слідством, та тих, хто відбуває покарання у вигляді позбавлення волі. Харчування громадян, які утримуються під вартою, здійснюється з безумовним дотриманням розробленого меню, а всі продукти харчування відповідають стандартам якості.

Питання щодо повноти та якісного медичного забезпечення є актуальним не лише в установах виконання покарань, але і в державі в цілому. Микола Онофрейчук зауважив, що як в Чернівецькому СІЗО так і Сокирянській ВК 67  функціонують медичні частини, в яких працюють відповідні фахівці. Всі працівники пройшли акредитацію згідно зі своєю фаховою спеціальністю. Медикаменти держава постачає централізовано і вчасно, а необхідним медичним обладнанням установи забезпечені.

Не обійшли увагою і питання щодо отримання освіти для неповнолітніх осіб, які утримуються у слідчому ізоляторі. Начальник відділу ДПтСУ в Чернівецькій області Микола Онофрейчук розповів про те, як неповнолітні особи, що потрапили до слідчого ізолятора мають змогу здобути середню освіту, перебуваючи під вартою. Для цього створені відповідні умови, функціонує навчальний клас, у якому вчителі проводять уроки та діляться своїми знаннями з молодим поколінням.

На останок питання духовні. Засудженим та ув’язненим установ виконання покарань області забезпечено свободу віросповідання. Як на території Сокирянської колонії, так і на території Чернівецького слідчого ізолятора знаходяться церкви, у яких проводяться церковні обряди. Відвідати Божий храм можуть всі бажаючі засуджені та ув’язнені, що утримуються під вартою.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

trkshef2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + = 13