Найкращі вітання військовослужбовцям!

27 червня ми відзначаємо 2-гу річницю з дня створення військової частини А 7220, у якій чимало жителів Сокирянщини проходять службу. У час війни на Сході нашої держави справжні чоловіки, роблячи свідомий вибір, обирають найважливішу та найблагороднішу професію – захисника… Захисника свого дому, родини, України!

Найкращий варіант – служба за контрактом у військовому резерві у підрозділах, призначених для територіальної оборони Чернівецької області. Одним із таких підрозділів у складі 107-ої окремої бригади територіальної оборони є і наша частина.

І це – саме те військове формування, на яке, у разі загрози, або відбиття агресії, покладаються охорона та захист відповідної ділянки державного кордону, забезпечення умов для надійного функціонування місцевих органів державної влади та військового управління, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами та підтримання правового режиму воєнного стану у визначеній зоні відповідальності.

У цей день, з нагоди святкування річниці створення військової частини адресую свої вітання всьому особовому складу, людям, які з честю і гідністю у штаті управлінь основних підрозділів та підрозділів забезпечення успішно пройшли підготовку на зборах, швидко і надійно опанували військову техніку та озброєння, під час активних практичних навчань  і тренувань стали основою військової частини.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, стійкості духу, здійснення усіх задумів і мрій, перемог та щасливого життя.

Мої вітання і тим, хто зараз перебуває у бойових частинах на Сході держави. Дякую Вам за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язкам, мужність та відданість українському народу.

 

Командир кадру військової частини А 7220,

майор Олександр Вулковський