Найцінніший скарб – усмішка дитини: на Сокирянщині сьогодні 120 діток стали щасливішими

Дитинство – пора мрій та сподівань, віри в те, що будь – які бажання збудуться, а задумане здійсниться. Дітки  – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме у них ми беремо приклад безкінечної віри у добро та змін на краще.

Дітки Сокирянщини вже звикли до святкових заходів, які щороку проводяться в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Казкові герої, цікаві атракціони, солодощі та подарунки – стали традиційними атрибутами святкових акцій, які завжди збирали сотні учасників. Нинішнього року інфекція, спричинена COVID-19, внесла свої корективи. Однак, позбавити діток свята і відчуття радості було б несправедливо, тому керівники районної влади, спільно з організаторами акції – службою у справах дітей районної державної адміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийняли рішення придбати для маленьких мрійників пам’ятні подарунки. Пише сайт Сокирянської районної ради.

Побути добрими чарівниками та подарувати дітям атмосферу свята зголосились керівники підприємств, установ та організацій району. Залишивши на декілька годин всі свої дорослі справи, вони відвідали юних жителів Сокиянщини у всіх населених пунктах району. Радості та щастю у бездонних дитячих очах не було меж. В такі моменти приходить розуміння, що життя проходить недаремно.

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк привітали зі святом діток, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу села Новоолексіївка. Керівники районної влади подякували батькам – Тетяні Василівні та Сергію Олександровичу – за  те, що вони роблять благородну справу – виховують дітей, дарують їм свою любов та турботу. Малечі Василь Васильович та Ірина Валеріївна побажали завжди гарного настрою, мирного неба, сонячних днів та здійснення мрій.

Загалом, подарунки отримали 120 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей, які виховуються  в закладах інституційного догляду та виховання. Добрі чарівники також завітали до сина загиблого учасника АТО Степана Загребельного – Павлика.