Нам не забуть страшних років війни

 

Щороку у травневі дні ми згадуємо з сумом і болем ті важкі і страшні події – період Другої Світової війни. Війни, яка забрала мільйони людських життів, яка не повернула додому синів і дочок, братів, батьків. Їх чекали, виглядали, на них сподівались. Саме 9 травня ми віддаємо шану фронтовикам, учасникам бойових дій, вдовам – всім тим, хто живий,  і тим, хто не повернувся з війни, хто через хворобу передчасно пішов з життя.

Так, 6 травня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Шебутинці вчитель української мови і літератури Чорна Л.М. разом з учнями 7 класу провели загальношкільний виховний захід до Дня Перемоги «Безсмертна пам’ять» за участю ветеранів, колишніх учасників бойових дій – Максимчука В.Ф. і Рудька С.Г., які зі сльозами на очах згадували страшні роки війни, побратимів, які залишились навіки лежати на полі бою, а також давали свою оцінку теперішнім подіям в країні,  наголосивши при цьому, що головне щастя людини – це мирне небо над головою.

Рядками поезій,  словами вдячності та квітами  гостей-ветеранів вітали учні 7 класу.

В ході заходу вчитель історії Якубина С.І. розповів про хід бойових дій під час визволення нашого краю від фашистських загарбників навесні 1944 року, підготував презентацію фрагментів документальних фільмів на воєнну тематику.

Десятикласники  зі своїм класним керівником Безпалько Н.П. вручили ветеранам квіти та подарунки.

Свято завершила директор школи Галак О.В., яка щиро привітала ветеранів з Днем Перемоги, подякувала їм за сміливість, відвагу і безстрашність, з  якою кожен з них ішов захищати свою країну, побажала їм довгих років життя, здоров’я та миру.

 

Педагог-організатор

ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Шебутинці

Продан А.В.

1 2 3 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 14 = 19