Напередодні новорічних та різдвяних свят буковинські держохоронці беруть квартири під охорону із знижкою на монтажні послуги

На Буковині станом на сьогодні починаючи з початку року зареєстровано 221 квартирних та 338 крадіжок з будинків. Найбільше від квартирних злодіїв потерпають квартири у місті Чернівці, а от райони області від крадіжок з будинків.

Як правило квартирні крадії вибирають такий час, коли більшість громадян перебувають на роботі чи за межами міста. Злодії знаходять спосіб проникнути в житло за допомогою: злому серцевини замка вхідних дверей, “віджиму” метало-пластикових вікон і т.і.. Іноді заґратовані та броньовані двері не зупиняють непроханих гостей. Досить часто ми самі впускаємо в будинок злодіїв. Хтось не замкнув двері, хтось квартирку чи балкон. Хоча добре знаємо про важливість таких дій. Також не слід забувати, що професійні  крадії працюють по “наведенню”, отож слід не зловживати розповідями про свій достаток. З цього виходить, що злочинці завжди перед тим як скоїти крадіжку, взнають максимально більше інформації, про власників та сусідів. Як свідчить досвід роботи, на крадіжку з квартири, яка знаходиться під охороною ДСО, злочинці не йдуть.

Найкращим способом захисту домівки звісно є охоронна сигналізація ДСО. Система безпеки встановлюється в квартирі й виводиться на пульт спостереження охорони. Якщо у вашу квартиру чи будинок намагаються проникнути непрошені гості, то у лічені хвилини прибуде наряд міліції й перешкодить їм.

Підрозділи Державної служби охорони у Чернівецькій області можуть облаштувати житло громадян охоронною сигналізацією зі знижкою вартості монтажних послуг.

Завдяки цьому буковинці мають можливість заощадити і встановити охорону помешкання, при цьому бути спокійними за свою оселю і, перебуваючи на відпочинку чи в гостях у родичів, не перейматися схоронністю свого майна.

Відділ ДСО вкотре нагадує, що отримати додаткову інформацію або замовити послуги Державної служби охорони у Чернівецькій області Ви зможете, звернувшись безпосередньо до ВДСО при УМВС України у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Устима Кармелюка, 9, тел.: (0372) 52-98-00; 52-73-50 або, зателефонувавши за номерами 0 800 502 220 та 0 800 211 000. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово.

 

ВДСО при УМВС України

в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 23 = 31