Наше основне завдання – щоб дітям було комфортно навчатись та розвиватись

 

На цьому наголошує Сокирянський міський голова Василь Козак.  «У своїй діяльності ми, в першу чергу, орієнтуємось на те, щоб заклади освіти були  теплими, а  діти мали всі умови для належного навчання та розвитку» – зауважує він. «Незважаючи на те, що 2020 рік був досить непростим, попри всі негаразди та складнощі, ми всіляко намагалися сприяти тому, аби школи та дитячі садочки не залишались поза увагою».

В поточному році було проведено капітальний ремонт приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Ломачинці, замінено покрівлю закладу, облаштовано внутрішні приміщення – холл та актову залу. На ці потреби з районного бюджету виділено трохи більше одного мільйона гривень.

За сприяння народного депутата України Валерія Божика замінено покрівлю Грубнянського навчально-виховного комплексу із впровадженням енергозберігаючих технологій.

В рамках реалізації програми «Велике будівництво», в селі Романківці здійснено реконструкцію дошкільного навчального закладу «Чебурашка», який став на Сокирянщині «Країною мрій» для дітей і дорослих. На умовах співфінансування з державного та районного бюджетів на ремонт фасаду і облаштування подвір’я установи було витрачено близько двох мільйонів гривень. В минулому році, за кошти сільського бюджету, замінено дах установи. А варта найвищих похвал територія навколо дошкільного закладу – справа рук завідуючої, вихователів, помічників вихователів, технічних працівників  дитячого садочка.

Вийшли на завершальну стадію розпочаті на початку жовтня роботи з утеплення приміщення дошкільного підрозділу Сербичанського навчально-виховного комплексу. Загальна вартість ремонту фасаду складає близько 350 тисяч гривень – кошти місцевого бюджету. В минулому році за рахунок коштів сільської ради було відремонтовано актову залу та ігрову кімнату  дошкільної установи, облаштовано роздільні внутрішні вбиральні, замінено міжкімнатні двері.

Наразі продовжуються роботи з реконструкції шкільного подвір’я Гвіздовецького ліцею та Селещанського навчально-виховного комплексу. За рахунок коштів, виділених з районного бюджету, а це близько 800 тисяч гривень, тут буде укладено бруківку. Також, найближчим часом планується відремонтувати подвір’я Романковецького ліцею та Грубнянського навчально-виховного комплексу.

За словами Сокирянського міського голови Василя Козака, в наступному році планується утеплення та ремонт фасаду Михалківського ліцею, заміна системи енергозабезпечення, а також облаштування шкільного подвір’я закладу. «Особливу увагу в прийдешньому році варто приділити закладам освіти міста Сокиряни. Тут буде чимало роботи. Будемо над цим працювати» – зауважив Василь Васильович.