Наші баскетболістки – срібні призери

15 листопада в м.Чернівці відбулись фінальні змагання з баскетболу  (дівчата)  обласної  Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Учні  ЗЗСО І-ІІІ ст. № І , які також  займаються на відділенні баскетболу Сокирянської  дитячо-юнацької спортивної школи ВФСТ «Колос», увійшли  до фінальних змагань обласної Гімназіади з баскетболу. У фіналі також взяли участь команди з міст Чернівці, Новоселиці, ЗЗСО Сторожинецької ОТГ та м.Сокиряни,  відповідно до жеребкування  були розбиті на дві підгрупи.

У напруженій боротьбі, обігравши команду з м.Новоселиці  з рахунком 33:19, наша команда зустрілася з  командою ЗЗСО № 22 м.Чернівці та поступилася з рахунком 52:28  і зайняли  друге загальнокомандне місце.  За команду Сокирян грали :  Чосик Софія,  Пленгей Каріна,  Слободян Ірина,  Серебрянська Катерина, Бабій Дана, Гайдей Вікторія, Гончар Анастасія.

Баскетбольна команда була нагороджена Кубком та дипломами відповідних ступенів. Підготував команду тренер – викладач Олексій Миколайович Козловський.

Дирекція спортивної школи вітає наших баскетболісток і бажає міцного здоров’я, вагомих успіхів у спортивних змаганнях.

                                                                                                             Галина ХАРАБАРА