Наслідки негоди, що пройшлася нещодавно Сокирянщиною активно усувають
1529044543-1335

Нещодавня негода, що пройшлася Сокирянщиною завдала чимало шкоди приватним садибам, автошляхам та об’єктам соціальної інфраструктури. Тож наразі районна влада та фахівці профільних служб вирішують питання відшкодування збитків, що спричинили сильний буревій, шквалисті пориви вітру та сильний проливний дощ у населених пунктах краю.

За інформацією фахівців райдержадміністрації та сільських голів негода пошкодила 43 сільськогосподарські угіддя, розмито більше 34 кілометрів під’їзних гравійних доріг загального користування до населених пунктів району та комунальних автошляхів, протяжністю майже 3,5 кілометри. Також буревій пошкодив дах будинку культури у  селі Грубна.

Наразі структурними підрозділами райдержадміністрації сформовано пакет документів та направлено у обласну державну адміністрації  для отримання відшкодування із резервного фонду обласного бюджету, аби у повному обсязі ліквідувати наслідків стихії.

Внаслідок погодної надзвичайної ситуації на території Сокирянського району нанесено збитків на загальну суму 9231,574 тис. гривень.

Варто зауважити, що завдяки співпраці районної влади із комунальними та приватними підприємствами й закладами було оперативно проведено розпилювання, повалених негодою дерев, та прибирання їх із проїжджої частини, відновлено електропостачання, проведено заміну пошкоджених опор, виконано роботи із відновлення телефонного зв’язку та відкачування води із затоплених криниць.