Національний природний парк «Хотинський» спільно з газетою «Дністрові зорі» оголошують літературний конкурс «Природа Подністров’я нам сигналить SOS»
uitt2015-1-638

У листопаді відзначається низка екологічних дат – Міжнародний день енергозбереження (11 листопада), День вторинної переробки (15 листопада), День без покупок (остання п’ятниця листопада – одночасно з «чорною п’ятницею»). Споживацьке ставлення суспільства до природи і її ресурсів полягає в тому, що природа сприймається як комора. Безмежна комора.

З метою формування екологічної культури та усвідомлення особистого внеску у вирішення екологічних і соціальних проблем Національний природний парк «Хотинський» та газета «Дністрові зорі» оголошують літературний конкурс для дітей «Природа Подністров’я нам сигналить SOS».

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-11 класів освітніх закладів Сокирянського району. За його умовами необхідно подати до 25 листопада 2019 року прозовий або поетичний твір (оповідання; казка; вірш, есе, байка тощо).

Можливими темами творчих робіт можуть бути: «Життя в ЕКОстилі», «Вода, яку ми п’ємо», «Домашня економія», «Ліс без сміття» або «Моє село – не сміттєзвалище», «Заповідні місця рідного краю» та інші.

Творчі роботи приймаються як в друкованому, так і в електронному вигляді, написані українською мовою, обсягом не більше 3 сторінок у Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 14 розмір, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля – 1,5 см, сторінки формату А-4.

До кожної роботи необхідно додати інформацію:

– назва роботи;

– ім’я, прізвище автора;

– дата народження;

– повна назва освітнього закладу;

– ім’я та прізвище одного з батьків/учителів, номер телефону.

Конкурсні роботи оцінюватимуться у трьох вікових категоріях: І категорія – 6-10 років; ІІ категорія –11-13 років; ІІІ категорія –14-18 років.

Переможці конкурсу отримають дипломи та подарунки, а кращі твори будуть опубліковані в газеті «Дністрові зорі».

Контактна інформація: Національний природний парк «Хотинський», вул. Олімпійська, 69, м. Хотин,Чернівецька обл., 60000, е-mail: nppkhotyn@ukr.net, тел.: 0978994992(Ольга).

Ольга Гандрабура,

начальник Сокирянського природоохоронного науково-дослідного відділення

НПП «Хотинський»