Навіть родину загиблого в АТО… зневажає влада Сокирян (ВІДЕО)
IMG_5041

До редакції «СокФМ» звернулася мати загиблого героя АТО, нашого земляка-коболчинця Степана Загребельного – пані Ольга із наболілою та вкрай важливою проблемою. Надворі вже майже зима, а влада Сокирянської ОТГ, в особі мера Равлика та старости Коболчина Гринюка, як стверджує Ольга Дмитрівна, на прохання допомогти її сім’ї із твердим паливом, уваги не звертає.

Від убитої горем жінки відмахуються фразами: «Ми про вас не забули», «Ми про вас пам’ятаємо». Одні обіцянки, а реальних справ від нашої влади не дочекаєшся. Вони ж надзвичайно заклопотані та зайняті справами. Не чільному місці у влади поїздки в інші країни, де переймають такий важливий досвід. Тож виникає питання, пане Равлику, вас у закордонних поїздках теж навчали, як ігнорувати проблеми жителів своєї громади, а ще гірше, одинокої жінки, що втратила сина на війні?

Нині жінка із слізьми на очах скаржиться, що проблемами її сім’ї давно ніхто не цікавиться. Важко дивитися на згорьовану матір, заклопотану думками, як допомогти своїй родині, без тієї опори, якою був для неї Степан. Та ще важче усвідомлювати цинічність та відстороненість влади від проблем людей, що опинилися у важких життєвих обставинах.