Навіть в умовах карантину ДП «Сокирянське лісове господарство» демонструє приріст об’ємів виробництва та переробки продукції
Центральна_садиба_підприємства

Впродовж перших трьох місяців нинішнього року державному  підприємству «Сокирянське лісове господарство» вдалося значно наростити обсяг виробленої товарної продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Статистичною службою  приріст виробництва зафіксовано в сумі 1 млн. 859 тис. грн.. При цьому зростання відбулося не зарахунок збільшення заготівлі лісодеревини, а у зв’язку з нарощенням об’ємів переробки. Так ,  більше ніж в шість разів  перероблено продукції за перші три місяці, ніж торік.

У січні нинішнього року на виробничих потужностях лісгоспу освоєно переробку несортової  деревени (дров) на щепу. Відтак на виробничих потужностях лісгоспу подрібнено  2 тис. 603 кубічних метри дров, більшу частину з яких відвантажено замовнику.

Всього ж за січень – березень 2020 року вироблено товарної продукції ДП «Сокирянське лісове господарство» на загальну суму 17 млн. 553 тис. грн. Відповідно Сокирянський держлісгосп збільшив обсяг реалізації майже на 4%, в тому числі,  на експорт на 2 млн. 244 тис. грн.

У першому кварталі 2020 року середньомісячна зарплата одного працюючого на підприємстві становила 10 139 грн.

Стабільно ДП  «Сокирянське лісове господарство» залишається одним із бюджетоутворюючих підприємств району.  За три місяці до бюджетів різних рівнів підприємством сплачено 5 млн. 267 тис. грн. Відтак місцеві скарбниці населених пунктів району поповнились на 1 млн. 914 тис. грн. Що більше,  ніж 300 тис. грн. більше, як торік, а до державного бюджету мобілізовано аж 2 млн. 353 тис. грн.

Не забуває керівництво лісового господарства про оновлення  та розвиток виробничих потужностей. У нинішньому році лісгосп витратив на капітальні інвестиції 837 тис. грн, а це майже в два рази більше,  ніж торік.

Прес-служба ДП «Сокирянське лісове господарство»