Нажигова афера: Будівельники вимагають від сільських рад відшкодувати кошти за ремонт системи опалення, який проводили … «безкоштовно»

Днями набула продовження гучна справа ремонту та очищення систем опалення у навчальних закладах населених пунктів, що мали ввійти до складу Новодністровської ОТГ. Нагадаємо, що влітку 2017 року київське підприємство «Українська сервісна інжинірингова компанія» ніби за погодженням з органами місцевого самоврядування сіл і району та адміністраціями навчальних закладів Ломачинців, Білоусівки, Василівки і Ожевого провела  «термінові роботи» по,  так би мовити,  профілактиці роботи системи опалення освітніх установ. За комплекс послуг підприємство мало отримати 2 млн.грн., або 500 тис. за кожний населений пункт.

Якщо у Білоусівці та Василівці явних проблем після «ремонту» не було виявлено,  то в Ломачинцях діти довго змушені були прогулювати навчання через недотримання температурного режиму. Саме тоді «міньйон» Максима  Бурбака – Ігор  Нажига  на сесії Сокирянської районної ради і, виступаючи перед громадою села,  повідомив, що всі роботи були проведені безкоштовно, як благодійна допомога і знак доброго жесту для сіл, які мають об’єднатись з Новодністровськом.

Це підтвердив і представник фірми – виконавця під час зустрічі з головою районної ради Василем Козаком:

Однак,  через два роки на адреси сільських рад почали надходити листи від ТОВ «Українська сервісна інжинірингова компанія» з вимогою погасити заборгованість за виконані роботи.

У супровідному листі директор цього товариства зазначає, що у навчальних закладах району стан опалення був аварійний, саме тому підприємство за погодженням з Новодністровською об’єднаною громадою залучилось до проведення ТЕРМІНОВИХ ремонтних робіт і оперативно та якісно усунула недоліки системи опалення. І компанія просить розглянути можливість погашення  вартості виконаних робіт , здійснених у ожівських навчальних закладах. Вказали будівельники і суму заборгованості, яка за два роки зменшилась з 500 до  140 тис. грн. Найближчим часом журналісти з’ясують, чи надходили подібні листи до Білоусівської та Василівської сільських рад.

Як би не намагались брехуни віртуозно виплітати візерунки своїх маніпуляцій,  з  часом стають відомі всі схеми та моделі їх дій.  І от як молодий вже заступник міського голови Новодністровська Ігор Нажига буде дивитись в очі своїм односельцям, колегам депутатам, яких він холоднокровно обманював, стверджуючи, що школи ремонтують за благодійні кошти. А,  можливо,  Ігор  просто некомпетентний в питаннях,  за які береться.