Не словом, а ділом!
Жук_2

Знаю багатьох людей, які ніколи не прокламують свій патріотизм, любов до батьківської землі. Бо для них – це щоденно робити все можливе у своїй професії для країни, заради родини, села чи міста… Тому що патріотизм для них визначається не абстрактними роздумами про покращення життя, а конкретними вчинками.

Серед таких справжніх – ЖУК АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ. Така його громадянська позиція і є істинним патріотизмом щирого вболівальника за долю України, отчого краю.

Від імені колективу школи хочу щиро подякувати Анатолію Павловичу за його турботу про нашу школу. Обіймаючи відповідальну посаду на найбільшій гідроакумулюючій станції в Європі, ніколи не забуває про рідне село і школу. Вийшла з ладу кабельна електропроводка – півприміщення школи без світла… Звернулись до Анатолія Павловича – оперативно і якісно було здійснено монтаж нової проводки. Запланували ландшафтне оформлення шкільних ділянок. Потрібен бутовий камінь… Звернулися – через день уже завезено на територію школи. Упорядкування асфальтового покриття на шкільному подвір’ї – теж за сприяння Анатолія Павловича.

Кажуть, що чесність, відданість, патріотизм – позбавлені конкретності поняття, у які кожен з нас вкладає свій зміст, їх не можна побачити чи відчути на дотик. Анатолій Павлович своєю життєвою позицією спростовує це. Адже реально існує те, що дає сенс життя.

Спілкуючись із Анатолієм Павловичем, зайвий раз переконувався у тому, що бути патріотом – це дії, а не слова, бо це просто – одягнути вишиванку й говорити про любов до України, до рідної землі…

 

В.Самусь, заступник директора з НВР

 ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Ломачинці