Не втрачають оптимізму та світлої віри інфекціоністи Сокирянщини

Навколо ідеї підтримки та підбадьорення працівників інфекційного відділення Сокирянської районної лікарні сьогодні гуртуються тисячі жителів нашого краю. Кожен вносить свою часточку допомоги – засоби індивідуального захисту, умови для комфортного відпочинку, забезпечення комплексним харчуванням, а хтось – просто адресує добре слово вдячності і поваги, підносять молитви до Бога…. Всю цю турботу відчувають наші медики, свідченням   став нещодавній допис у фейсбуці завідувачки інфекційного відділення Інни Гуцул.

«Кажуть, що саме біда об’єднує людей, налаштовує їх на жертовність, милосердя та підтримку. У сучасному світі ми часто забуваємо про цінності, які стоять на першому місці в житті кожного з нас. І тільки коли приходить час випробувань та небезпеки,  людська сутність одразу, ніби на рівні підсвідомості, пробуджує нас, розставляє все на місця, і те, що було таким, як нам здавалося “важливим”, вмить стає другорядним та пустим!», – пише пані Інна.

Вона згадує, що того дня, коли привезли перших інфікованих, заступивши на зміну, вони до кінця не усвідомлювали важкість всієї ситуації, і не здогадувалися, що ввечері та й у наступні дні  додому повертатися буде неможливо, а своїх рідних їм доведеться бачити тільки здаля, або через вікно.

«Ми ізольовані від світу, але світ поряд з нами, ми безмежно вдячні вам за підтримку, за ваші гостинці : власники магазинів, друзі, рідні, просто пересічні громадяни приносять нам продукти харчування, готують домашню їжу! Влада та підприємці забезпечують всіма необхідними захисними засобами: медичні маски, захисні костюми тощо!Не передати словами нашу радість та вдячність!», – публікує у дописі завідуюча відділенням.

Та ще більшу вдячність сьогодні ми адресуємо вам, дорогі наші медики! Низько вклоняємося вашій професійності, відданості, терпимості. На чолі із Інною Гуцул на сторожі здоров’я хворих стоять старша сестра медична відділення –  Ковбаса Ганна, медичні сестри Алла Місюрко, Ірина Яковина, Валентина Хорошенюк, Валентина Серебрянська, Євгенія Грама, дезінфектор Лариса Мазур, молодші сестри медичні  – Тетяна Цибульська, Жанна Заришняк, Наталя Чорна, Наталя Горган, Лідія Горлей.

Не можна не згадати працівників реанімаційного відділення, яким також довелося зіштовхнутися зі страшною хворобою СOVID-19. У період, коли довелося боротися за життя важкохворої ломачинчанки,  там працювали завідуючий відділенням Леник Валерій, лікарі-анестезіологи – Цуркан Руслан та Смірнов Сергій, старша медична сестра Марчук Наталя, медичні сестри –  Ворощук Людмила, Кіструга Вікторія, Кремняк Алла, Новіцька Марія, Піжевська Ольга, Василашко Антоніна та молодші медичні сестри – Щур Ольга, Чеботар Галина, Савчук Наталя. Дякуємо вам!

Шановні жителі Сокирянщини, пам’ятайте, що ці люди залишилися на роботі, вони відірвані від своїх домівок, сімей, дітей, онуків. Це все – заради нашого здоров’я! Будьте вдячні! Будьте свідомі! Будьте відповідальні! Дотримуйтеся правил карантину!