Незважаючи на зміни у галузі охорони здоров’я, наші медики продовжують ефективно працювати на благо жителів Сокирянщини

Лікарі…Вони живуть і працюють у період реформ. Часто не вистачає фінансування, підводить матеріальна база, але життя та здоров’я їх пацієнтів – завжди в пріоритеті. Щодня, ідучи на роботу, вони забувають про політику, реформаторів та нестачу коштів, адже знають, що на них покладаються.

Тож сьогодні медичні працівники Сокирянської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги зібралися, аби підбити підсумки минулого року, прозвітувати перед колегами про проведену роботу.

Першою до присутніх звернулася виконуюча обов’язки головного лікаря ЦРЛ Тетяна Еммануїлівна Присакар. Вона розповіла про минулорічні досягнення та прикрі невдачі, коротко охарактеризувала роботу кожного із відділень. Значну увагу приділила Тетяна Еммануїлівна питанню фінансування районного лікарського закладу.

Про роботу свого підрозділу розповіла головний лікар ЦПМСД Анастасія Євстафіївна Заремська. Так як на часі –  реформа первинної ланки медицини, вона особливу увагу зосередила на амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах у сільській місцевості. Подякувала виконавчим комітетам та депутатським корпусам сільських рад за небайдужість та підтримку у питаннях модернізації матеріальної бази та приміщень сільських «Пунктів здоров’я».

Докладно про роботу кожного із відділень говорили їх керівники. Наголошували на тому, що недоліки у роботі минулого року проаналізовані та виокремлено ряд завдань, що допоможуть їх уникнути у 2018.

На нараді медичних працівників був присутній голова Сокирянської РДА Петро Петрович Бескупський. Він подякував лікарям за роботу, а також наголосив на тому, що районна влада робитиме все можливе, аби покращити роботу районних лікувальних закладів.