Нові завдання та цілі, здобутки та інновації в роботі: на Сокирянщині працівники галузі культури підбили підсумки роботи за 9 місяців

На нараді в районному будинку народної творчості та дозвілля працівники клубних установ Сокирянщини підбили підсумки роботи за 9 місяців 2018 року. Зокрема, обговорили ряд питань стосовно забезпечення процесу роботи трудових та аматорських колективів закладів культури, впровадження інноваційних форм діяльності, підготовки  клубних закладів до осінньо-зимового період.

Під час зустрічі начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн зробила особливий акцент на належній підготовці будинків культури та аматорських колективів до відзначення Дня захисника Украіни, 100-річчя Буковинського віча, Всеукраінського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Раїса Антонівна наголосила: «Сьогодні галузь культури району вносить вагомий внесок у відродження української національної культури та розвиток аматорського мистецтва. Цікаві ідеї, інноваційні заходи, нові культурно-мистецькі проекти – це те, над чим працюють працівники закладів культури Сокирянщини».

На завершення обговорення присутні висловили свої позиції щодо проблем в галузі культури та шляхів їх вирішення, висвітлили актуальні питання культурного розвитку району, кращий досвід діяльності установ культури.

За результатами  відвертої розмови учасниками було визначено основні провідні позиції з питань діяльності установ, які передбачають успішне виконання планових завдань у наступному кварталі, впровадження в роботу нових технологій та інноваційних  форм роботи, залучення позабюджетних коштів для покращення матеріально-технічної бази установ та розвитку аматорського мистецтва.