Новодністровська міська рада ще до приєднання Ломачинців хоче позбавити сільських жителів права мати своїх обранців

Неабияку турботу до Ломачинчан проявила нещодавно Новодністровська міська рада. Днями до  Ломачинецьких сільської та дільничної виборчих комісій і  ЦВК надійшов лист від органу місцевого самоврядування міста енергетиків,  підписаний заступником міського голови О.Гінгуляком з проханням не проводити проміжні вибори депутатів сільської ради. Своє прохання посадовець, обґрунтовує  тим, лише вдумайтесь…. що завершені владні повноваження Ломачинецької сільської ради. Отак…

У своєму листі заступник міського голови упустив те, що всі рішення, які приймала Ломачинецька сільська рада про дооб’єднання, на нашу думку, не легітимні, адже приймались вони депутатами, які вже були позбавлені повноважень.

Відповідно до наданих документів Північно-Бессаарбському інформаційному порталу, повідомляємо, що  2 серпня 2018 року Ломачинецька сільська виборча комісія на підставі волевиявлення сільських жителів прийняла Постанову, якою відкликала 6 депутатів Ломачинецької сільської ради.

Кожен з шести депутатів, яких відсторонила громада від виконання обов’язків, звернувся за оскарженням рішення Ломачинецької сільської виборчої комісії до суду. 18 вересня нинішнього року Чернівецький окружний суд відмовив всім депутатам сільської ради у задоволенні позову. А ЦВК призначила проміжні вибори на 7 жовтня 2018 року.

Тим часом, відкликані депутати Ломачинецької сільської ради 24 вересня 2018 року, як вказано у листі заступника мера, прийняли рішення про приєднання до Новодністровська. Тобто, всупереч волі Народу, маніпулюючи нелегітимними депутатами «ВСЕОТЦІ» думають, що  пропхали приєднання села до міста.

Незважаючи на те, що проплачені посіпаки відкорковують шампанське і п’ють за знищення надзвичайного села Ломачинці, вибори мають відбутися, а ломачинчани зобов’язані обрати нових депутатів, які будуть прислухатися до волі Народу.