Новодністровські депутати просять поліцію розшукати мера та автомобіль
4

15 лютого депутат Новодністровської міської ради  Василь Кордонський написав заяву до поліції про зникнення службового автомобіля міської ради. Про це повідомляє «Новодністровськ.Інфо.»

В перших числах січня у відпустку пішов міський очільник Анатолій Болдашев, якого і досі немає на роботі. Відпустка рахувалася до 29 січня, а з 30 січня міський голова  уже перебуває  на лікарняному.

Крім того, невідомо, куди дівся службовий автомобіль. Хоча з виходом мера на роботу навіть сумніватися не слід, що з’являться всі відповідні документи, які засвідчать і лікування міського голови, і те, що службовий автомобіль перебував у ремонті.

З цими запитаннями депутат Кордонський звернувся до заступників міського голови, а саме –  Миколи Козака  та Олександра Гінгуляка. На що перший відповів, що достеменно не знає, де знаходиться автомобіль міської ради, а мер хворіє. Ну а інший заступник взагалі просив журналіста вимкнути відеокамеру, говорячи, що на інтерв’ю до нього можна прийти лише по запису. Але все ж відповідь надав: автомобіль на ремонті, де саме, –  не знає, лише знає, що в Чернівцях. А міський голова лікується в обласній клінічній лікарні. Тож робити висновки дуже важко, адже хто де лікується, і де службовий автомобіль, –  чіткої відповіді  так і не надали.

За справу взялись правоохоронці.