Новодністровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги

Нещодавно в м.Київ пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги. Команду м.Новодністровськ представляли учасники спортивного клубу « POVER ENERGY».

Наймолодшим учасником Чемпіонату став Петрик Станіслав. Хлопчику 5 років, але він уже бронзовий призер змагань серед дітей до 12 років. Десятирічний Босак Нікіта здобув перше місце серед д спортсменів  до 12 років, вижавши штангу вагою 45 кг у ваговій категорії до 52 кг. Юний спортсмен Блисько Павло, якому 12 років виборов перше місце серед дітей у ваговій категорії до 67,5 кг.

У віковій категорії  до 17 років шістнадцятирічний Сауляк Олександр посів перше місце. Хлопцю вдалося вижати 67,5 кг у ваговій категорії до 52 кг. А Саган Микола виборов золото серед дітей до 15 років. Юнак підняв штангу вагою 140 кг. Він виступав у ваговій категорії до 100 кг.

Шістнадцятирічний Максим Мельник став найкращим серед  учасників до 17 років в становій тязі, підняв 180 кг. Його вагова категорія – до 67,5 кг. Також Максим виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Серед дорослих, у ваговій категорії до 110 кг бронзу Чемпіонату виборов Нігалатій Іван. Спортсмен взяв 170 кг та виконав норматив майстра спорту України. Також за Іваном – друге місце в багатоповторному жимі 100 кг на 22 рази. А третє місце серед дорослих у цій номінації посів Леньков Вадим. Він вижав 150 кг 14 разів.

Також норматив кандидата в майстри спорту України на цьому Чемпіонаті виконав Шевчук Олександр. У ваговій категорії до 75 кг чоловік вижав 120 кг. А Ткач Олег посів друге місце серед ветеранів у віковій категорії 40-49 років.

Вітаємо новодністровських спортсменів із неймовірно вдалими виступами!