Новодністровський «Дністер» припідніс сюрприз у другому турі Чемпіонату області з футболу (Відео)
190419-Univer-Dnister-sportbuk.com_-750x430

У найвищому за рангом дивізіоні змагань з футболу Чернівецької області зіграно вже два тури. В п’ятницю, 19 квітня новодністровський «Дністер» у своєму другому матчі зустрічався на виїзді з одними із фаворитів першості – командою  « Університет» (Чернівці).

Несподівано для всіх матч завершився з сюрпризним рахунком. Чернівецькі спортсмени  двічі вели в рахунку по ходу зустрічі, причому обидва м’ячі влетіли у ворота новодністровців після стандартних положень. На 13 хвилині з пенальті вразив ворота наших земляків  Юрій Остафійчук, а в дебюті другого тайму знову вивів свою команду вперед, після розіграшу кутового  Василь Нікифоряк. Втім, дебютанти чемпіонату області –  спортсмени, що захищають честь Новодністровська, проявили справжній характер і двічі відновлювали «статус – кво». На 34 хвилині зустрічі вперше вирівняв рахунок на табло Констянтин Дудник, а на 72 хвилині відзначився Олег Трач.

Варто зазначити, що новодністровці наприкінці зустрічі повністю заволоділи ініціативою, однак брак досвіду не дозволив їм втілити перевагу у забиті м’ячі – наприкінці гри Олег Сваток влучив в перекладину воріт «студентів», а Олег Олійник не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем господарів. 2:2 з таким рахунком закінчилась зустріч.

Футбольний клуб «Дністер» сенсаційно здобуває перші очки в чемпіонаті, однак саме господарі мають бути задоволені нічийним результатом матчу

У інтерв’ю журналістам буковинського спортивного каналу тренер Новодністровського «Дністра» Юрій Шевчук повідомив, що задоволений результатом гри та розраховує на успішний виступ в подальшому його команди.