«Новодністровський житловик» на грані банкрутства
bankrut

За результатами шести попередніх місяців комунальне  підприємство Новодністровської міської ради «Новодністровський житловик»  задекларувало біля 900 тис. грн.. збитків з надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій. Про це повідомляє Новодністровська міська рада.

Загальна сума заборгованості (матеріали, електроенергія, ПДВ, ЄСВ), за словами міських посадовців, складає майже три мільйони гривень. З них податків не сплачено більше мільйона грн., а це єдиний соціальний внесок більше 350 тис. грн. та податок на додану вартість майже 660 тис. грн..

Відтак на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради начальник відділу економіки та управління комунальним майном міськради Світлана Сабаш повідомила, що серед причин збитковості є економічні чинники, які не залежать від господарської діяльності підприємства, це, наприклад, підвищення розміру мінімальної заробітної плати, вартість електроенергії, паливно-мастильних матеріалів тощо.

Тож рятувати від банкрутства комунальне підприємство влада Новодністровська планує за кошти платників податків, адже вже на  42-ій сесії міської ради, які відбулась  6 листопада, виділила КП «Новодністровський житловик» 260 тисяч гривень дотації. Незабаром і  підвищення тарифів для жителів міста енергетиків.