Нових успіхів вам, лісівники!

Дружній і працьовитий колектив працівників лісу днями відзначив професійне свято. Традиційно подякували за самовіддану працю лісівникам Сокирянського, Ломачинецького, Романковецького, Іванівецького, Кельменецького лісництв, Вашковецького лісопункту голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, голова районної ради Василь Козак, директор підприємства Олександр Чебан, запрошений на урочистості голова Кельменецької районної державної адміністрації Богдан Олійник, директор Романковецького ліцею Валерій Степаненко.

Про нелегку працю та важливість професії говорив директор господарства Олександр Чебан, він побажав колегам здоров’я, здобутків та достатку. Понад сто працівників підприємства отримали Почесні грамоти Державного агентства лісових ресурсів України, Грамоти Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, Подяки Чернівецької обласної державної адміністрації та обласної ради, Почесні Грамоти підприємства та профспілкового комітету з грошовими преміями.

– Тут немає випадкових людей – кожен працівник досконало знає свою роботу, відчуває, що він, його праця –  важливий гвинтик великого механізму, що має назву  – «Сокирянське лісове господарство», – зауважила Ірина Антонюк, вітаючи присутніх зі святом. Напевно в цьому і полягає секрет успіху господарства. Вона подякувала за працю, за участь в усіх районних благодійних акціях та побажала нових досягнень.

– Вважаю себе причетним до галузі лісництва району, добре пам’ятаю, як створювали ми всі разом підприємство, – підкреслив голова районної ради Василь Козак. Було чимало соратників, були і ті, хто не вірив у справу. Василь Васильович зауважив, що час показав – підприємство розвивається, ліси в надійних руках. Він побажав колективу Сокирянського лісового господарства такої ж солідарності, адже лише дружня та спільна праця дає найкращі результати.

Відтак керівники районної влади вручили представникам підприємства районні відзнаки з грошовими преміями.

Про свої найкращі враження про підприємство, яке працює на території Сокирянського та Кельменецького районів, сказав голова Кельменецької районної державної адміністрації Богдан Олійник. Разом з побажаннями всього найкращого він вручив Почесні грамоти органу виконавчої влади Кельменеччини.

Хрещеним батьком Сокирянського лісового господарства назвав Василя Козака директор Романковецького ліцею Валерій Степаненко. Як депутат районної ради, він нагадав історію створення підприємства, наголосив на його важливості та побажав успіхів.

Опісля щирими виступами лісівників вітали працівники та аматори культури району: Валерій Кукілюк, юні вокалісти Анастасія Корчинська. Владислава Ковбасюк, Олександра Цибулько, агітбригада Романковецького ліцею «Гроно калинове», запальний Селищанський народний аматорський фольклорно – етнографічний колектив «Прялочка» та народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД.

Хай радісне свято буде у душах тих, хто береже і примножує красу і достаток нашого рідного краю!!!

За матеріалами сайту Сокирянської РДА.