Новий день! Нові сили! До праці!
122954916_170263284725630_7103004423681825621_n
Нинішні місцеві вибори завершили складний процес децентралізації, який тривав довгих 5 років. Вибори відбулися! Ми отримали зовсім іншу систему, в основі якої, переконаний, – добробут мешканців Сокирянської ОТГ.
Із вдячністю звертаюся до всіх жителів Сокирянщини, які своїм вибором надали мені право бути міським головою об’єднаної територіальної громади. Це означає, що ви відчули той поступ успіху та розвитку, які ми вже маємо, і ще чимало зможемо разом досягти. Ваша довіра додає сили та впевненості: Сокирянська громада буде успішною, спроможною та багатою.
Слова вдячності – членам дільничних виборчих комісій, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.
Чітко усвідомлюю всю відповідальність та знаю ті невирішені питання, які на сьогодні накопичилися в місті: від питань соціального захисту, стану доріг, системи водопостачання і, на жаль, до недовіри колишній міській владі.
Результати виборів – це наш спільний оновлений шлях. Як представник однієї з найпотужніших партій, Аграрної партії України, дякую за підтримку партії та кандидатів в депутати, які вона представила. Це насправді люди, які вміють працювати заради людей і для людей, команда, якій небайдужа доля кожного села та міста.
Запрошую до діалогу представників інших політичних сил, громадськість, активістів. Готовий разом з вами доповнити перелік питань для вирішення. Ціль одна – стабільний та впевнений розвиток нашої громади.
Ми маємо мету! Тож у новий день, з новими силами – до праці!
Василь КОЗАК