Облуплене «обличчя» Сокирян зустрічає місцевих та чисельних гостей

Як всім відомо, зустрічають по одяганці… Своєрідна візитна картка будь-якого населеного пункту – його в’їзний знак, на якому, як правило, викарбувано і назву поселення. Виготовлені з бетону чи інших матеріалів в’їзні знаки служать не тільки привабливим елементом, а й інформаційним щитом, що розповсюджує певну відомість про територіальну одиницю. Вони відносяться до елементів дизайну села чи міста, без якого не обходиться будь-який населений пункт. Окрім Сокирян?

Щодня сотні місцевих мешканців, в’їжджаючи у Сокиряни з боку Коболчина, спостерігають жалюгідну картину – облуплений, облізлий та зарослий бур’янами надпис «Сокиряни». До якого вже кілька років не має владі діла. Поруч  – жінка в національному вбранні, яка раніше «Ласкаво запрошувала» до Сокирян – нині сором’язливо виглядає з хащів. Про який розвиток туризму чи залучення інвестицій можна говорити, якщо на порозі таке…

Невже міський голова, повертаючись зі своїх закордонних відряджень, ще не набрався досвіду для впорядкування візитівки громади, яку він очолює? Чи , можливо, занедбаність в’їзного знака якнайкраще характеризує стан справ у Сокирянах.

Громада просить міського голову відремонтувати в’їзний знак «Сокиряни», а після цього, Василю Степановичу, можете і на ньому прикріпити «меморіальну дошку», що все це зроблено з ініціативи Василя Равлика.