Офіцери Сокирянщини вдосконалюють військові навички у Сторожинці

18 червня на військовому полігоні “Прибан” у Сторожинецькому районі розпочалися навчальні збори з  резервістами. 9 офіцерів батальйону територіальної оборони, які раніше уклали контракти у резерв, впродовж тижня вдосконалюватимуть військові навички, відпрацьовуватимуть злагоджену взаємодію в ході командно-штабних навчань, щоб при потребі якісно виконувати завдання за призначенням. Про це повідомили у Сокирянському військомому комісаріаті.

Серед залучених – офіцери із Сокирян, Новодністровська, Селища, Михалкового, Василівки і Гвіздівців.  Є ті, хто не брав участь в бойових діях, а також – ветерани АТО, які діляться досвідом виконання завдань на фронті. Резервісти підрозділів територіальної оборони у разі воєнної загрози виконуватимуть обов’язки відповідно своєї посади в межах області. А саме: залучатимуться до охорони й посилення державного кордону, нестимуть службу на блокпостах, охоронятимуть державні і військові об’єкти, а також забезпечуватимуть дотримання правового режиму воєнного стану.

На час навчальних зборів за резервістами зберігається посада та заробітна плата за місцем постійної роботи, передбачене повне речове та продовольче забезпечення, медичне обслуговування, а також грошові виплати.