Ой хто, хто Миколая любить

Святий Миколаю, тебе ми благаєм!

                                             Обдаруй нас теплотою,

                                        Ласкою і добротою,

                                                Щастя дай нашому роду,

                                                                   І країні, і народу.

Грудень – місяць багатьох зимових свят. Він кличе нас на дівоче ворожіння на Катерини, запрошує на веселі вечорниці в день Андрія, втілює дитячі мрії на Святого Миколая.

В Україні святкують Миколая 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого святого, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує малюків. Він любить усіх людей, та найбільше – слухняних і добрих діток.

Ось і в дошкільну групу Братанівського НВК завітав довгоочікуваний гість. Вихователь С.В. Марущак за підтримки вчителя музики  Лєснік Г.І. підготували свято «Ой хто, хто Миколая любить». У садочку панувала атмосфера казки, віри у чудеса. Діти з нетерпінням чекали на Миколая. А вірші, що лунали на його честь, злітали з дитячих уст легко, радісно, душевно.  Водила малеча  і хоровод з поважним  гостем. Усіх добрих, чемних діток Миколай почастував солодкими подарунками.

Проте запам`яталося свято ще однією подією. У цей день, за активної підтримки  батьків, у садочку було проведено благодійну ярмарку. Дітки продавали печені вареники, цукрові півники, яблука, печиво,  цукерки та ще багато іншого. Виручені кошти від ярмарки  передано на лікування нашого земляка Олександра Романовського. Вихователь Марущак С.В.  та помічник вихователя Гончар Н.А. дякують усім батькам, що взяли участь у підготовці свята та ярмарки.