Олег Бурдейний, директор Селищанського НВК, – лауреат премії імені Омеляна Поповича
IMG_8400

«Якщо берешся за якусь роботу, то роби її так, щоб не було соромно і щоб ніхто не робив її краще». Такими глибокими словами розпочинав наше інтерв’ю директор Селищанського НВК, вчитель математики, громадський діяч, депутат районної ради – Олег Бурдейний. Тоді ми спілкувалися на теми розвитку освіти, співпраці із батьками, виховання амбітного, цілеспрямованого, успішного школярства. Більше року минуло із часу нашої розмиви, та словам свого кредо Олег Олександрович не зрадив.

Не припиняючи творчі, професійні пошуки, постійно вдосконалюючи фахову майстерність, гордо несучи звання педагога, Олег Бурдейний знову стає прикладом висококласного спеціаліста, вчителя та наставника.

Нещодавно відбулися урочистості з нагоди  відзначення Дня працівників освіти в ошатній залі обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини”. Захід був присвячений 100-річчю генія світової педагогіки, гуманіста – Василя Олександровича Сухомлинського.

Під час святкувань обласною владою було нагороджено кращих педагогічних працівників Чернівеччини. Гордісно і радісно, що серед них – освітяни нашого району.

Грамотою та премією імені Омеляна Поповича за успіхи у навчанні і вихованні молодого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти було нагороджено Бурдейного Олега Олександровича, директора та вчителя математики Селищанського навчально-виховного комплексу.

Василь Сухомлинський казав: «Учителя не випадково називають високим іменем народним. Його мудрість творить ту складну річ, яку прийнято називати наступністю поколінь». Ці слова актуальні сьогодні, вони надихатимуть і через десятки років, допоки живуть, працюють, вкладають свої душі у навчання та виховання підростаючого покоління самовіддані фахівці, ПЕДАГОГИ, сіячі мудрого та світлого!