Олімпійський тиждень та День фізичної культури та спорту в ДНЗ «Суничка» села Василівка

Згідно з Положенням про Всеукраїнський олімпійський урок, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва  в ДНЗ «Суничка» минулого тижня в рамках пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до заняття фізичною  культурою і спортом  пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

Вихователі закладу в різних вікових групах  провели заняття «Малята-здоров’ята», «З м’ячиками граємося, весело розважаємося», «Рух – це життя».

Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Так, розвага «Ми – майбутні чемпіони» зібрала  5-6-ти річних дітей. Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали малюків до активної участі.

Залучаючи вихованців до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, педагоги день за днем формують у дошкільнят фізичне та моральне здоров’я, бажання займатися спортом.

Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне  завдання, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та бажанню вести здоровий спосіб життя.

В.о.завідуючої ДНЗ «Суничка» с.Василівка

Шибінська В.І.