Оновлено автопарк екстреної медичної допомоги Сокирянщини

 

Усі причетні до системи екстреної медичної допомоги, як ніхто інший, розуміють, що для збереження життя важливою є кожна хвилина. А для ефективного функціонування екстреної медичної допомоги необхідно забезпечити максимально скоординовані та професійні дії на всіх етапах «ланцюжка», від дзвінка у «швидку» до спеціалізованого відділу в лікарні. В цьому «ланцюжку» не останнім є наявність сучасного мобільного транспорту.

Нещодавно автопарк Дністровського відділення обласного Центру ЕМД та МК, до якого відноситься і Сокирянщина поповнилася ще однією каретою «швидкої».

Загалом, ОКУ «Чернівецький обласний центр ЕМД та МК» не закуповував транспорт за державні кошти з 2014 року. Нині автопарк оновлено на 14 машин, які розподілені по області. Одна машина екстреної медичної допомоги вартує близько двох мільйонів гривень. Це сучасна карета класу «В», укомплектована усім необхідним для невідкладної допомоги, в тому числі кардіографом та дефібрилятором. Машини обладнані балонами із киснем, тож у них можна транспортувати хворих із ураженням дихальних органів. Є також пульсоксиметри, нове удосконалене іммобілізаційне обладнання, яке полегшує перевезення пацієнтів із травмами.

Шанс врятувати людські життя збільшується!

Шанс, який став можливим завдяки сприяння голови обласної державної адміністрації Сергія Осачука та плідній співпраці з Національною службою здоров’я України.