Організацію оздоровчої кампанія 2015 року обговорили з керівниками шкіл

Про нагальні питання освітньої галузі йшлося на нараді за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Бескупського, керівника апарату райдержадміністрації Алли Серебрянської, голови районної ради Василя Козака, директорів та заступників директорів з навчально – виховної роботи загальноосвітній навчальних закладів.

Основним питанням порядку денного було організація літнього оздоровлення дітей району. Як зазначалося відповідно до законодавства фінансування на пришкільні табори з денним перебуванням та табори праці і відпочинку  відсутнє, однак є багато бажаючих та звернень батьків щодо функціонування пришкільний таборів і цього року. На оздоровлення дітей в стаціонарних таборах та наметовому на базі туристичного комплексу «Услад» в районному бюджеті передбачено 99 тисяч гривень, районна влада вишукує кошти для роботи пришкільних таборів. Але для того, щоб максимально якісно спланувати оздоровлення школярів, забезпечивши їх якісним харчуванням, адміністраціям шкіл необхідно в стислі терміни проаналізувати кількість звернень батьків в розрізі освітніх установ.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак запевнили, що незважаючи ні на що, літня оздоровча кампанія в районі пройде організовано та якісно, однак директори шкіл мають відповідально поставитися до її організації  в своїх установах.

Серед інших питань, які розглядалися на нараді – закінчення 2014/2015 навчального року та звіти проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, хід проведення незалежного зовнішнього оцінювання учнів району, заходи підготовки ЗНЗ району до нового 2015-2016 навчального року та опалювального сезону, організація проведення капітальних та поточних ремонтів закладів освіти.

  1. романівці коментує:

    цехто так аж на 99 штук грн в У слад ає відправити своїх дітей. отой заслинений дирехтор [censored]зії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

65 + = 75