Осінь радість дарує

29 вересня, на території КСК «Буковинська Троя» (село Реваківці Кіцманського району) відбувся традиційний ярмарок «Буковинська осінь»-2019, на якому було представлено різноманітну сільськогосподарську та промислову продукцію з усіх куточків Чернівецької та сусідніх областей.

Своїми яскравими виступами гостей та учасників заходу потішили аматорські колективи області. Гарного настрою всім присутнім додав виступ аматорського фольклорного  колективу «Берегиня» будинку народної творчості та дозвілля села Шебутинці (керівник – Лідія Бірюк).

Артисти мали змогу заспівати пісні нашого краю, як і біля виставки сільськогосподарської продукції Сокирянського району, так і на великій сцені. «Берегиня» потішила гостей ярмарки гарними душевними та запальними піснями.

Ми щиро вдячні працівникам будинку народної творчості та дозвілля села Шебутинці та учасникам аматорського фольклорного колективу «Берегиня» за сумлінну працю та  творчий пошук.

Тож нехай не полишають Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним!

 

Орися Петришена

Директор Сокирянського РБНТД