Осінь завітала в гості до малят дошкільного навчального закладу «Чебурашка» с.Романківці

Згідно річного плану роботи  з 30 жовтня по 5 листопада  в дошкільному навчальному закладі «Чебурашка» с.Романківці проводились осінні свята «Осінь, прощавай».  Педагоги  закладу  святково прикрасила  музичний зал. Оригінальність та  кольорова палітра осінніх прикрас дарувала піднесений настрій дітям та їхнім батькам.

До участі в осінньому дійстві долучилися вихованці молодших, середніх та старших груп .

На святі  Осінь-чарівниця  (в молодших і середніх групах роль Осені виконували дорослі, а в старших групах – діти) була веселою і сумною, похмурою та ясною. Залюбки  з малечою гралася, співала, мріяла…

Дуже приємно було спостерігати як вихованці вміють співати пісень зі зміною інтонації та тембру голосу. Мають навички емоційності, виразності мовлення та рухів. Діти володіють культурою поведінки. А ще малеча продемонструвала впевненість у собі, сміливість та вміння співчувати. Діти на святі показали свої акторські таланти. Тим самим, демонстрували бажання вчитися перевтілюватись. Вони читали вірші, танцювали, програвали етюди. Батьки раділи та пишалися своїми дітьми, бо справді вони цього варті!

На прощання осінь порадувала дітей  щедрістю та багатством свого урожаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 5 =