Особисто встановити обставини інциденту на Сокирянщині прибув голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко (ВІДЕО)

У п’ятницю, 22 листопада, голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко відвідав Сокирянщину. На автомобільному пункті пропуску «Сокиряни-Окниця» посадовець мав кількагодинну зустріч зі своїм колегою з Молдови, наразі відвідав відділення інспекторів прикордонної служби «Гвіздівці»

Спілкуючись з журналістами Північно-Бессарабського інформаційного порталу, полковник Дейнеко повідомив, що лише вночі повернувся із зони проведення ООС і тут, у Чернівецькій області, яка розташована більш, ніж за тисячу кілометрів від зони бойових дій, він вважає ненормальним те, що прикордонникам доводиться застосовувати зброю, аби захистити себе.

За словами голови Держприкордонслужби, наразі проводиться службове розслідування по факту  застосування зброї прикордонниками, однак, найімовірніше, зброя була застосована законно. Вогонь вели обидва прикордонники з наряду, вони випустили 59 куль – частину у повітря, з метою попередження, а решту – у напрямку транспортного засобу.
Пряма мова:

Всі обставини інциденту розслідує Державне бюро розслідувань  та поліція. Розпочато кримінальне провадження за статтями  345 (погроза вбивством, насильством або знищення чи пошкодження майна щодо працівника правоохоронного органу) та 365 (перевищення влади або службових повноважень) Карного Кодексу України.