Ожівчани бачать своє майбутнє у громаді разом з Сокирянами (ВІДЕО)

Нещодавно чергові громадські слухання,  під час яких обговорювалось питання приєднання до однієї з уже створених об’єднаних громад, відбулися і в Ожевому. Солодкі обіцянки представників Новодністровська, запевнення, що звучали раніше в цьому ж будинку культури,  з роками розтанули. Не відчули за останній час сільські жителі ні турботи про них з боку влади міста енергетиків, ні покращення і наближення послуг, що надаються. А постійні скандали і поділ влади у Новодністровську взагалі заставляють задуматись про майбутні перспективи.

Зневірені і розчаровані ожівчани на цей раз вирішили кардинально змінити полюси приєднання, і замість Новодністровська обрати Сокиряни. Відкрила слухання ожівська сільська голова Раїса Шевчук, яка повідала односельцям про хід впровадження реформи децентралізації, перспективи.

Як і нещодавно в Білоусівці, розповіли місцевим жителям про хід реформування освітньої та медичної галузей на теренах Сокирянщини начальник відділу освіти РДА Галина Рябко, директори некомерційних установ «Сокирянська районна лікарня» Олександр Андрійчук та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Анастасія Заремська. Брали слово і депутати районної ради і Новодністровської міської.

Після тривалого обговорення безперечна більшість присутніх підтримала рішення про приєднання Ожевого до об’єднаної громади з центром у м.Сокиряни.

Цікаво, що після оголошення результатів аналогічних громадських слухань у Білоусівці, у мережі Інтернет було розповсюджено коментар «знаного спеціаліста» у сфері децентралізації Василя Равлика. За словами людини, яка,  на нашу думку,  лише паплюжить, дискредитує і гальмує реформування громад невеличка кількість людей (близько 100 осіб) вирішили, що вони мають право змінити думку громади та ігнорувати рішення 2016 року. Також у своєму коментарі, ймовірно, знаний фальсифікатор і маніпулятор  Василь Равлик робить припущення, що присутні в залі сельчани були виключно з числа окремо запрошених осіб, щоби інші варіанти навіть не розглядалися. Равлик з крісла свого кабінету навіть бачив, що, ніби,  у селі не були розміщені оголошення про ці збори.

Нагадаємо, що людина, яка нині дозволяє собі коментувати волевиявлення більшості у Білоусівці, одноосібно вирішила долю майже 10 тис. сокирянців, прийнявши рішення про об’єднання лише з селом Коболчин на засіданні…. круглого столу. І тим самим ще на п’ять років залишив себе та відданих васалів пастися біля бюджетного корита.