Партія «Слуга народу» представила кандидатів-мажоритарників Чернівецької області

У суботу, 22 червня, відбувся “Пресс-пікнік”, на якому політична партія “Слуга народу” урочисто представила громадськості кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться на парламентських виборах 21 липня на чотирьох виборчих округах Буковини.

Голова обласної організації партії “Слуга народу” представив журналістам кандидатів, які підуть на вибори від партії Зеленського: Олену Лис (201 округ), Максима Заремського (202 округ), Георгія Мазурашу (203 округ) та Валерія Божика (204 округ). Кожен з кандидатів у своїх виступах оголосив про те, чим збирається займатися у випадку перемоги на виборах.

Зокрема, кандидат у нардепи по нашому 204-му округу  Валерій Божик зауважив, що буде “запекла боротьба”.

“Доведеться конкурувати з діючим депутатом Верховної Ради і колишнім головою фракції Максимом Бурбаком. Ми повинні пам’ятати, для чого ми йдемо у Верховну Раду. В першу чергу, – це законотворчість. Звичайно, свій фах юриста і понад 20-річний досвід я хочу покласти на те, щоб створити такі закони, щоб не тільки люди на 204-му це відчували, а  й по всій країні”, – повідомив Божик.

Після офіційної частини учасники зустрічі змогли вже у неформальній обстановці поспілкуватися із кандидатами, поставити їм запитання, що турбують, послухати про плани. Чи отримають мандат довіри представники «Слуги народу»,  дізнаємося 21 липня.