Педагоги Вашковецького, Коболчинського, Василівського ЗНЗ та Селищанського НВК представлятимуть Сокирянщину на обласному етапі конкурсу «Вчитель року -2015»

Традиційний конкурс професійної майстерності «Учитель року – 2015»  відбувся  у Сокирянськїй ЗОШ №1. Впродовж двох конкурсних днів фахове журі оцінювало майстерність 8 учасників районного етапу Всеукраїнського педагогічного суперництва. Конкурсанти показали неабиякий професіоналізм та творчий підхід до проведення уроків, продемонстрували майстерність через фахове тестування, практично представили власний педагогічний досвід в діловій грі «Мої педагогічні знахідки» та конкурсних показових уроках, позмагалися в складанні конспектів уроків.

Відтак, за підсумками конкурсу, кращим учителем 2015 року у  номінації «хімія» визнано Світлану Романенко (Вашковецький ЗНЗ), у номінації «українська мова та література» перемогу отримала Антоніна Скрипник  (Коболчинський ЗНЗ),  у номінації «образотворче мистецтво» – Надія Штефанець (Селищанський НВК), кращим вчителем правознавства обрано Ольгу Бучацьку (Василівський ЗНЗ). Достойно представили свою педагогічну майстерність Людмила Дряпак, вчитель української мови та літератури Братанівського НВК, Валентина Чумак, вчитель хімії Білоусівського НВК та Людмила Мошак, вчитель української мови та літератури Василівського ЗНЗ.

Переможців  випробування та призерів нагороджено грамотами та грошовими призами.  Вітали конкурсантів голова районної ради Василь Козак, заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський та  начальник управління освіти, молоді та спорту  Галина Рябко.

 1. Сербичани коментує:

  Допрацювалося управління освіти, що не знає який учитель в якому закладі працює

 2. Романківці коментує:

  Вітали нелегітимний козак та корупціонерка рябко

 3. грубна коментує:

  а де вчителька з грубна на фото е а написати забули дискриминация

 4. просто хороша людина коментує:

  Дуже приємно було побачити, що Світлана Миколаївна Романенко перемогла в своїй номінації. Дійсно педагог як кажуть від Бога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 30 = 39