Передноворічна казка подарувала щирі емоції медичним працівникам та їх діткам

Вже приходить час для новорічних дивовиж та зимової казки, віри у світле майбутнє та безмежної дитячої радості. На поріг краян вже ступає Новий рік. У теплій, казковій та дружній атмосфері відсвяткували наступаюче свято у Сокирянській ЦРЛ.

До медичних працівників та їх діток завітали Дід Мороз та Снігурка, а також колоритна щедрувальна група, під керівництвом заступника головного лікаря із медсестринства Надії Бабін, що подарувала присутнім українські народні колядки та щедрівки.

Слово мала і адміністрація закладу. Із наступаючими новорічними святами колег привітала в.о. головного лікаря Сокирянської ЦРЛ Тетяна Присакар та заступник головного лікаря ЦПМСД Наталія Максимюк. У Новому році вони побажали колегам та їх сім’ям перш за все бути здоровими, щасливими та коханими.

А далі для дітвори, що сяяла різнобарвними карнавальними костюмами, розпочалося цікаве та веселе свято. На зустріч із дітлахами завітали жваві клоуни, які подарували присутнім гарний настрій та щирий сміх. Дитяче свято наповнилося прекрасним співом, жвавими танцями, новорічними віршами та побажаннями.

Зацікавила гостей новорічна виставка композицій та стінгазет, що підготували працівники ЦРЛ та їх сім’ї.

Передноворічне свято зібрало всіх у дружньому колі єднання, подарувало неймовірні миті віри у світле майбутнє, гордості за своїх діток та колектив медичних працівників.