Перемождці та призери 33 міжнародних змагань з боротьби дзюдо у м.Сокиряни

Серед юнаків вікової групи   2005-2006 роки народження:

38 кг.      І – Свідрак Володимир       – Надвірна   Ів.Франківська обл.

2 – Попайло Олександр       -Львів

3 – Боднар Ярослав           – Чернівці

3 – Свирид Артур                – Ів.Франківськ

42 кг.     1 –  Дубец Артем                    – Київ

2 – Федчишин Кирил           – Сокиряни

3 – Кулівацький Володимир  – Львів

3 – Мельник Ємельян               – Кишинів (Молдова)

46 кг.      1 –  Четулян Богдан                  – Сорока  (Молдова)

2 –  Пунга Георгій                     – Окниця (Молдова)

3 –  Федорик Данило                 – Львів

3  – Мицкан Олександр            – Чернівці

50 кг.    1 – Василика Ян                          – Новоселиця

2 – Кирлан Олександр                – Хінчешти  (Молдова)

3 –  Кантараджиу Думітру          – Кишинів  ( Молдова)

3 –  Яворський Антон                 –  Нетишин  (Хмельницька Обл.)

55 кг.     1 –  Ведутенко Юлій                  – Хінчешти  (Молдова)

2 – Андріяшик Максим             –  Кіцмань

3 –  Парасій Михайло                 – Хінчешти  (Молдова)

3  – Курик Олександр                 – Чернівці

 

60 кг.     1 – Семенко Назар                      – Сокиряни

2 – Беженар Павло                     – Сокиряни

3 – Гончар Вадим                       – Сокиряни

3 –  Берчук Олександр                – Сторожинець

+ 60        1 – Скороход Володимир          – Сокиряни

2 – Пинзару Артем                    –  Новоселиця

3 – Поклітар Вадим                    – Новоселиця

3  – Бузило Іван                           – Сокиряни

Серед юнаків  вікової групи 2007-20008 років народження

23 кг.      1 – Кордулян Олександр           –  Сокиряни

2- Герца Артем                           – Сорока  (Молдова)

3 – Штефанеса Владислав          – Новоселиця

3 -Попеску Денис                       – Хінчешти  (Молдова)

26 кг.      1-  Бинзару Іон                          – Синжерей  (Молдова)

2 –  Підхірний Леонід               – Киїів

3 – Мунтяну Максим                – Хінчешти  (Молдова)

3 –  Скіданюк Микола              – Кіцмань

30 кг.      1 – Фока Сорін                          – Хінчешти   (Молдова)

2 – Бугай Максим                     –  Львів

3 – Вітюк Михайло                  – Сторожинець

3-  Гелембйовський Максим  -Надвірна  (Ів.Франківська обл.)

34 кг.     1-  Бердієв  Тимур              – Дюндюшани  (Молдова)

2 – Горячук  Іван               – Ів.Франківськ

3-   Роман Аугустін          – Бельци  (Молдова)

3 – Постолаке  Андрій       – Кишинів  (Молдова )

38 кг.     1 – Бринза Максим             – Хінчешти (Молдова)

2-  Марко Єгор                 – Новоселиця

3 –  Коваль Остап             – Львів

3 – Стемповский Трістан – Сорока (Молдова)

42 кг.     1 – Олійник Станіслав        – Сокиряни

2-  Погомий Юлій            – Окниця  (Молдова )

3 – Чебан Денис                – Сокиряни

3-  Матвейчук Руслан      – Яловени  (Молдова)

46 кг.      1 – Кочуг Іван                    – Житомир

2 – Матвійчук Василь    – Сорока  (Молдова)

3 – Манторов Єремій     – Кишинів (Молдова )

3 – Вороновский Даня    – Львів

50 кг.       1 –  Стан Іванка                  – Сокиряни

2  -Николайчук  Олександр  –  Сокиряни

3 –  Степанов Євген             -Сокиряни

3-  Мошану Юрій               – Окниця  (Молдова)

55 кг.       1 – Ястремский Владислав   – Дунаївці   (Хмельницька обл..))

2 – Харчевніков Євген        -Сокиряни

3 – Маніліч  Сергій             – Сторожинець

3 –  Вуткарьов Марін          -Кишинів  (Молдова )

 

Серед  дівчат 2007-2008 років народження

27  кг.      1 –  Стенічева  Катерина       –  Сокиряни

2 –  Грейцар  Даніїла                 -*-

3  – Стенічева Вікторія             -*-

3 –  Потапова Валерія              -*-

36 кг.      1 – Федчишина  Надія            – Сокиряни

2 – Кривоносова  Ліза              -*-

3 – Коваль Діана                        -*-

3 – Коваль Вікторія                   -*-

 

Серед юнаків молодшої групи 2009-2010 років народження

20 кг.     1 –  Гінгуляк  Давид                       – Сокиряни

2 –  Серебрянський Олег                     -*-

3 –  Лагодзінський Ігор                        -*-

3 –   Коваль Микола                              -*-

25 кг.      1 –  Гладкий Давид                    – Сокиряни

2 – Кримінський Давид                    -*-

3 –  Фрицак Нікіта                              -*-

3 –  Гангала Артем                             -*-

30 кг.       1 –  Смірнов Іван                       – Сокиряни

2 –  Баштовий Давид                         -*-

3 –   Ковбаса  Владислав                     -*-

4 –   Швець Андрій                            -*-