Перевірити наявність податкового боргу можна з власного комп’ютера

Фахівці Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області нагадують про те, що компонент сервісу «Електронний кабінет платника податків» в закладці «Розрахунки з бюджетом, надає можливість переглянути інформацію щодо стану розрахунків із бюджетом за всіма кореспондентськими рахунками, зокрема інформацію про податковий борг у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз платежів до кінця поточного року, без витрачання часу на відвідування органів Міндоходів.

Для роботи із сервером платнику необхідно мати лише електронний цифровий підпис (ЕЦП) та доступ до Інтернет-мережі.

Отримати ЕЦП, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів (ЦСК), можна в секторі сертифікації ключів, що функціонує при Центрі обслуговування платників в Державній податковій інспекції  у місті Чернівцях Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області по вул. Червоноармійська, 200-А (каб. 110).

За допомогою Інструкції користувача, завантажити з сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК» і встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері. Після чого, авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Детальніше про подання звітності в електронному вигляді можна також самостійно дізнатися на веб-порталі Міндоходів України (http://minrd.gov.ua).

 

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 17 = 25