Перший випускний бал молодших вихованців Сербичанського НВК

Урочиста, яскрава зала,чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей щасливі посмішки. Вони так чекали та готувалися до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому дитинстві – випускного балу.

Під час свята маленькі випускники продемонстрували свої творчі здібності у виконанні пісень, танців та декламації віршів. Ми вже пишаємося нашими маленькими випускниками, адже вони двічі стали переможцями районного етапу конкурсу «Буковинські намистинки» та достойно представили район на обласному етапі минулого року, бажаємо успіхів нашим вихованцям і в цьому році.

Багато хороших слів було сказано в цей день випускникам, їх батькам та вихователям, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Випускників вітали директор НВК Ладан Алла Дмитрівна, сільський голова Братушко Михайло Дмитрович, батьки, вихователі Гончар Вікторія Федорівна, Олійник Емілія Григорівна та майбутня перша вчителька Кульчицька Тетяна Степанівна. На згадку про садочок діти отримали дипломи та щедрі подарунки від сільської ради, за що їм щиро вдячні.

Діти подарували усім присутнім святковий настрій та море емоцій. Вітаємо вас, любі випускники! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, посмішок, гарного настрою, багато відкриттів на незвіданих шляхах. Із нетерпінням  будемо чекати ваших успіхів!