Підкуп виборців на 204 виборчому окрузі, на думку Віталія Другановського, набув масового характеру

У соцмережах днями оприлюднене звернення голови Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу» Віталія Другановського до тимчасово виконуючого обов’язки голови Служби безпеки України Івана Баканова, керівника поліції Чернівеччини Анатолія Дмитрієва та директора Територіального Управління Державного бюро розслідувань  Сергія Палатова.

Окрім ймовірних фактів узурпації влади на Чернівеччині зловживань службовим становищем нардепа Бурбака, Віталій Другановський повідомляє про незаконну агітацію із залученням міських, сільських голів та посадових осіб обласного рівня.

Крім того, за словами головного «Суги народу» Чернівеччини,  Максим Бурбак залучив близьких до себе контрабандистів  для купівлі голосів у 204 виборчому  окрузі, вартість одного «голосу» сягає до 1000 грн..

Також Віталій Другановський повідомляє правоохоронцям прізвища посадовців місцевого самоврядування та інших осіб, які ймовірно причетні до тіньових схем щодо підкупу виборців. Це, зокрема,  Сокирянський та Новодністровський міські голови Василь Равлик та Анатолій Болдашев, заступники міських голів Володимир Чорний та Ігор Нажига, працівник Сокирянської міської ради Олександр Гринюк, секретер Новодністровської – Наталія Кримняк, ряд сільських голів Сокирянщини та інших районів та ще багато відомих постатей.

Відтак голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу» Віталій Другановський просить правоохоронців припинити злочинну діяльність угрупування Максима Бурбака у Чернівецькій області, адже жителі краю чекають від нової влади рішучих кроків у боротьбі з корупцією, контробандою та порушенням виборчого законодовства.