Підтримай українську армію – прийди на благодійну акцію «Ми – за мир» 21 вересня 2014 року

Українська армія та військовослужбовці Сокирянщини, продовжують захищати територіальну цілісність та незалежність нашої країни.

Але їм  потрібна наша підтримка та допомога.

Їм потрібна увага кожного з нас.

Їм потрібна ТВОЯ допомога!

 

21 вересня 2014 року з нагоди відзначення Міжнародного дня миру на Центральній площі м. Сокиряни  відбудеться благодійна акція на підтримку наших вояків – земляків.

Діти з усіх населених пунктів Сокирянщини  наполегливо та щиро працювали над створенням своїми руками творчих виробів, малюнків та листів. Вкладали свою душу і серце, для того, щоб виручені за них кошти передати нашим славним захисникам України.

 

              Прийди та підтримай Збройні Сили України!

 

11.00 – урочисте відкриття благодійної акції (Центральна площа міста).

 

11.00 – Благодійний концерт за участю аматорів сцени на допомогу військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.  (Центральна площа міста).

 

11.0013.00 – Виставка – ярмарка виробів дитячої творчості та продукції кулінарії. (Центральна площа міста)

 

11.00 – 13.00 – Дитячий малюнок на асфальті «Діти – проти війни», майстер – клас з аква – гримуформування фігур з повітряних  кульок. (Центральна площа міста)

 

Кожний бажаючий зможе долучитися до збору коштів на підтримку тих, хто захищає нашу Батьківщину, придбавши будь – який дитячий  виріб та  поповнити «Скриньку Добра».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 2 =