Підтримка та допомога земляків у зоні АТО – справа особливо важлива

Надання посильної допомоги землякам, які виконують завдання у різних військових підрозділах у зоні АТО є обов’язком багатьох людей, хто живе і працює на Сокирянській землі. За сприяння наших сміливих і щирих земляків гуманітарні вантажі з необхідним спорядженням, продуктами харчування, медикаментами вже неодноразово доставлялись воїнам в зону АТО. Для своїх близьких, рідних, знайомих допомогу збирають сусіди, друзі і навіть не знайомі люди. Головне, що щотижня від нас формуються такі важливі вантажі туди, де їх чекають.

Сербичанці теж молять Бога, щоб живими повернулися їх військовослужбовці, яким закупили відповідне спорядження і підтримують постійно. Днями ще один спеціальний автомобіль поїде в район бойових дій на сході. Село зібрало допомогу для військовослужбовців «Буковинського зубра», в якому воює і молодий офіцер з Сербичан.Це найсмачніші фрукти, овочі, словом, передача з рідного дому.

Батьки військовослужбовця щиро вдячні Дейнезі Михайлу Васильовичу, Козаку Володимиру Васильовичу, «Дністровим садам» та особисто Черкесу Олександру Вікторовичу, Чобану Олександру Миколайовичу з «Грінлайну».

Щире спасибі і працівникам сербичанських магазинів «Пікнік» та «Поділля».

Слова подяки звучать Вадиму Васильовичу Лазаренку та Михайлові Дмитровичу Братушко.

Всім жителям Сербичан – вдячність за милосердя і добро. Дай, Боже, здоров я і шани Валерію Миколайовичу Олійнику, Миколі Івановичу Олійнику, Лідії Данилівні Щасливій, Василю Уляновичу Ожевану.

Сербичанці подякували і Сокирянській установі по виконанню покарань, адже разом з продуктами військовослужбовці  матимуть і тепло, – буржуйку.

Ця допомога адресна. Її отримають саме хлопці з «Буковинського зубра».  Про це потурбуються ті, хто не раз возив ці важливі передачі – вісточки з дому для наших земляків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =