Після місячної перерви вихованці прийшли до дитсадка «Барвінок» дихати фарбою

Днями набула продовження ситуація з закриттям дошкільного навчального закладу «Барвінок» у місті Сокиряни. Обуренню батьків немає меж. Нагадаємо, що у травні виконавчий комітет міської ради повідомив батькам вихованців садочка, що з 1 по 31 липня «Барвінок» не буде працювати. Офіційною версією вимушених канікул було – проведення ремонту. Відтак батьки вихованців садочка № 2 у Сокирянах стурбовані тим, що робити із дітками,  намагались знайти порозуміння з міським головою, звертались до посадовців ОДА та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, втім  – марно.

Чиновники в один голос «трубили про  турботу» про дітей та приписами Держпродспоживслужби, казали, що не хочуть,  аби вихованці «дихали фарбою» та не перебували в установі під час ремонтних робіт.

«Діалог» батьків із Равликом у  ДНЗ №2 м.Сокиряни :

У листі навіть перерахували роботи, що за цей період мали провести у садочку. А це заміна огорожі, заміна підлоги в павільйонах на ігрових майданчиках, кладка бруківки на подвір’ї садочка, зварювальні роботи запасних виходів, встановлення водостічних труб, ремонт убиралень, заміна каналізаційних труб, встановлення витяжки на харчоблоці, косметичний ремонт ігрових кімнат, спалень, коридорів, капітальний ремонт музичної зали.

Як повідомив голова батьківського комітету садочку «Барвінок» Іван Варчук, привівши після канікул діточок, він був шокований. Більшість із задекларованих ремонтних робіт так і не починались. А коридори та інші приміщення лише нещодавно пофарбували. Тож нестерпний сморід фарби діти змушені вдихати. Немає оновленої музичної зали, бруківки, водостічних труб. Тож вчергове пусті слова міського голови розходяться з реальним станом справ. Для чого ж тоді зачиняли можновладці дитячу установу «Барвінок»?