Побувайте на урочистих заходах 8 і 9 Травня!
IMG_9977

Із весняною свіжістю та буянням цвіту і трав знову прийшов на Сокирянщину переможний ТРАВЕНЬ. Лихоліття Великої Вітчизняної війни  озвуться скорботним зойком у серцях мільйонів людей.

Пам’ять про подвиг наших дідів-прадідів – нетлінна, невмируща! Тому із року в рік ми вшановуємо тих, хто подарував МИР, поклав своє життя на алтар СВОБОДИ!

Тож пропонуємо ознайомитися із заходами, що відбудуться на Сокирянщині у святкові травневі дні.

У День пам’яті та примирення, 8 травня, пройде автопробіг «Дорогами вогняних літ». Учасники заходу збиратимуться о 10:00 на території меморіального комплексу у райцентрі.

Програма відзначення Дня Перемоги ще більш насиченіша. 9 травня о 8.30 представники влади та громадськості покладатимуть квіти до могили нашого земляка, учасника АТО – Степана Загребельного. О 9:00 вшанують пам’ять тих, хто знайшов вічний спокій у Братській могилі на єврейському кладовищі, а також схилять голови перед пам’ятником Віри Бірюкової та Зої Зародової.

Вже о 9:30 біля приміщення РДА почне формуватися колона з представників влади, трудових колективів та громадськості. О 10:00 спільною ходою учасники рушать до Братської могили та пам’ятника воїнам-односельцям. Відразу після покладання квітів розпочнеться урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

О 10:30 всіх бажаючих організатори запрошують на театралізоване дійство «Ще довго пам’яттю болітиме війна». Опісля для ветеранів війни відбудеться святковий обід.

Любителів спорту закликають прийти о 12:00 на районний стадіон, там розпочнуться змагання, зокрема, фінал Чемпіонату району з міні-футболу.

Завітаймо на урочистості, вшануймо пам’ять тих, хто подарував світу ПЕРЕМОГУ, бо для всіх нас, це не просто травневі дати, а свято сили духу, патріотизму, відданості та хоробрості!