Подарунки та гарний настрій приніс Святий Миколай маленьким шебутинчанам

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

18 грудня в дошкільному підрозділі Шебутинецького НВК відбулося урочисте дійство з нагоди Дня Святого Миколая. Часточку такого дива подарували дітям вихователі – Горшовська Людмила Василівна та Кишка Наталя Василівна.

З розповіді вихователя Горшовської Людмили Василівни діти дізналися про цікаві моменти з життя Святого Миколая, звідки з’явилася традиція цього святкування. Під час заходу вихователі намагалися доторкнутися до кожної струночки дитячої душі та викликати бажання наслідувати традиції свого народу.

Весело та цікаво пройшло дійство. Піснями та хороводами, танцями та віршами діти закликали Святого Миколая у гості.

І ось нарешті до дітей завітав Святий. Він привітав малюків та дорослих із великим християнським святом, побажав усього найкращого: радості, тепла та миру, залюбки прослухав вірші та пісні, а потім пригостив кожну дитину солодким подарунком. На дійство завітали не лише Миколай із янголятами, але й  і бісик, який хотів зіпсувати свято, та сили добра перемогли.

Свято вийшло цікаве, веселе і дуже значуще для дітей. Щасливі миті  очікування чогось незвичайного і казкового запам’ятаються дітворі надовго.

Тимчук Алла Василівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

ОНЗ «Шебутинецький НВК»