Подвійна мораль і подвійні стандарти Сокирянської міської територіальної громади
Безымянный

Передноворічним подарунком і сюрпризом для багатьох стали рішення грудневої сесії міської ради, під час якої прийнято документи про створення та фінансування ще одного міського закладу дозвілля, спортшколи, музичної школи та територіального центру.

Почуття справедливості заставляє нас засуджувати дії і вчинки, а, особливо, пустомельні обіцянки сокирянського міського голови.

Що понесло цю людину у вир брехні? Кого зібрав навколо своєї персони? Чому з’явилися «роги» і «копита»… у того, хто почувався ангелом…

Крила ростуть із обіцянками перетворень в громаді, як у відомому фільмі: «…куртка замшевая  – две штуки, два магнитофона, два портсигара», так і у нас – дві художні школи, дві музичних, два Будинки культури, два терцентри… Де тут логіка?

Ми не хочемо бути голослівними, тому пропонуємо переглянути, як перед камерами обласного  телеканалу «Буковина» днями фантазував і хизувався мораллю, етикою і управлінськими рішеннями  володар премії, якою нагородили  містяни, –  «ініціатор кладовища за 3 мільйони»: