Поки Равлик лише обіцяє, автодорожники продовжують ремонтувати автошляхи Сокирянщини

Робітники філії «Сокирянський райавтодор» цими днями ефективно працювали, продовжуючи ліквідацію ямковості на автодорозі регіонального значення Данківці – пункт пропуску «Сокиряни». Як повідомив начальник підприємства Василь Бучацький,  силами «Сокирянського райавтодору» виготовлено  та постелено 26 тонн асфальтно-бетонної суміші. Служба автомобільних доріг забезпечила робітників необхідними матеріалами для виготовлення власного дорожнього покриття. Минулого тижня ремонтувалось дорожнє полотно  на відрізку автодороги Р63 в межах міста Сокиряни, наразі сили передислоковано на відрізок від «Грибка» до села Романківці.

Найближчим часом, за словами Василя Павловича, очікується надходження ще сировини і підприємство приступить до відновлення автошляху у напрямку населених пунктів Селище, Кулішівка та Вашківці.

А от базікало –  Равлик, який навіть 2018 оголосив роком доріг у Сокирянській ОТГ, не квапиться виділяти кошти на ремонт вулиць міста і Коболчина.  Неначе своїми солодкими речами під час звіту всі проблеми вирішив. А, можливо, знов хтось заважає брехуну?  Чи поганому танцюристу заважають інтимні частини тіла?