Поліпшиться стан шляхів, що ведуть до Селища та Грубної
117111320_190335899174696_4904668787870522132_o

Днями, в рамках робочої поїздки, на Сокирянщині побував заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко. Спільно з головою районної ради Василем Козаком, Олексій Сергійович перевірив хід проведення ремонтних робіт під’їзного шляху до села Грубна, а також дороги в селі Селище.

На зазначених ділянках доріг фахівці підприємства-підрядника здійснюють поточний середній ремонт, який передбачає фрезерування верхнього шару асфальтобетонного покриття та влаштування нового. За словами Олексія Бойка, технологія, згідно якої вкладається дорожнє покриття, досить потужна, вона суттєво зміцнює дорогу та продовжує термін її експлуатації.

Також   Олексій Сергійович побував на ділянках , які ремонтуються фахівцями філії «Сокирянський райавтодор», перевірив хід проведення робіт з ліквідації ямковості на дорогах державного значення, а також благоустрою придорожніх смуг та територій.

Окрім того, Олексій Бойко спільно з головою районної ради Василем Козаком відвідали низку об’єктів соціальної сфери в населених пунктах району, поспілкувалися з директорами установ та сільськими головами. В ході зустрічей окреслено коло нагальних питань, які потребують першочергового вирішення.